Lawyer Social Net
User Write
Aleksandr
Krivoy Rog
08.01.2014, 18:43

Как поступить, если жена пригласила насильнически настроенную сестру, которая напала на меня?

Моя жена пригласила к нам домой свою сестру, сидели выпивали. Сестра изрядно набралась и начала меня доставать, кидать мне деньги в лицо, оскорблять, бить посуду в моём же доме. Я терпел, после чего попросил её покинуть мою квартиру, сестра накинулась на меня, ногтями разцарапала мне голову и лицо, после чего я ударил её 2 раза, не здержался. Жена ушла вместе с сестрой, на следующий день позвонила жена и сказала, что сестра написала на меня заявление в милицию. Меня ещё не вызывали. Подскажите пожалуйста, что мне делать в такой ситуации. Заранее спасибо.
Opinions
Lawyer

Неприятно, но не смертельно.

Если ничего ей

- не сломали (нос, пальцы, ребра, руки, ноги),

- не выбили зубы, глаза,

- не оторвали уши, не нанесли увечий (неисправимых повреждений тела, к примеру - шрамов),

- не отбили внутренних органов

то тогда особо страшного в произошедшем нет.

Скорее всего судмедэкспертиза даст заключение о причинении легких телесных повреждений.

Милиция по легким телесным не занимается и закрывает такое уголовное производство.

Но.............. сестра вашей жены имеет право после отказа милиции, - обратиться в суд в частном порядке о привлечении вас к уголовной ответственности за причинение ей легких телесных повреждений.

Сходите в больницу, зафиксируйте нанесенные Вам побои.

Укажите кто и когда их вам причинил.

Сообщение из больницы будет в тот же день передано в районный отдел милиции.

Там точно так же возбудят уголовное производство, но уже в отношении сестры вашей жены.

Оба дела скорее всего объединят в одно производство.

Вам так же дадут направление на судмедэкспертизу, по заключениям которой тТоже будут легкие телесные.

Жена по делу пойдет как свидетель.

Вы в обязательном порядке должны стоять на том, что никакого умысла наносить удары у вас не было.

Что Вы вообще ее не били, а всего лишь два раза отталкивали от себя сестру жены и не кулаком, а тыльной стороной ладони (синяк можно и тыльной стороной ладони поставить). Что она в то время, как вы ее пытались успокоить и отталкивать раза два или три ударилась об что то рядом (что там у вас было - стена, дверной проем, шкаф, холодильник).

В дальнейшем, как мне кажется оба производства будут закрыты и скорее всего на основании ст. 46 КК Украины (За примирением сторон)

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 23. Вина

Виною є психічне ставлення особи до вчинюваної дії чи бездіяльності, передбаченої цим Кодексом, та її наслідків, виражене у формі умислу або необережності.

Стаття 24. Умисел і його види

1. Умисел поділяється на прямий і непрямий.

2. Прямим є умисел, якщо особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії або бездіяльності), передбачала його суспільно небезпечні наслідки і бажала їх настання.

3. Непрямим є умисел, якщо особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії або бездіяльності), передбачала його суспільно небезпечні наслідки і хоча не бажала, але свідомо припускала їх настання.

Стаття 25. Необережність та її види

1. Необережність поділяється на злочинну самовпевненість та злочинну недбалість.

2. Необережність є злочинною самовпевненістю, якщо особа передбачала можливість настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення.

3. Необережність є злочинною недбалістю, якщо особа не передбачала можливості настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), хоча повинна була і могла їх передбачити.

Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям

Особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона після вчинення злочину щиро покаялася, активно сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Стаття 45. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям

Особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона після вчинення злочину щиро покаялася, активно сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Стаття 46. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим

Особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.Стаття 46. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням винного з потерпілим

Особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження

1. Умисне легке тілесне ушкодження -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Стаття 126. Побої і мордування

1. Умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Ті самі діяння, що мають характер мордування, вчинені групою осіб, або з метою залякування потерпілого чи його близьких, або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Similar questions

We're using cookies. By continuing to work with the site, you accept Terms of use and Privacy policy.